Šoubiz

Neuveriteľne sexy osemnástka! Dcéra slávnej herečky už nie je malé dievčatko

ava.jpg
Zdroj: Instagram/ Ava Sambora

Ava má za sebou dráždivé fotenie na pláži v Malibu.

Deti hollywodskych celebrít majú obvykle predurčenú kariéru už v plienke. Máloktorí slávni rodičia svojim ratolestiam zakážu, aby kráčali v ich šľapajach. Najčastejšie tak ich deti odštartujú kariéru v modelingu už v tínedžerskom veku a popri tom navštevujú hereckú školu. Alebo sa len občas postavia pred objektív fotoaparátu, ale radšej študujú seriózny odbor na univerzite.

Zdroj: Profimedia.sk

Kto vie, ktorý prípad bude dcéra herečky Heather Locklear. Tá sa preslávila účinkovaním v seriáli Dynastia či Merlose Place. Avu Samboru si začali médiá viac všímať, keď dovŕšila 15 rokov. Krásna blondínka s modrými očami. Presne ako jej mama.

Zdroj: Profimedia.sk

Ava, ktorú má Heather s gitaristom kapely Bon Jovi Richiem Samborom, má dnes 18 rokov a za sebou má dráždivé fotenie pre známu značku minerálnej vody. Kampane na túto vodu sú preslávené. Najčastejšie v nich totiž pózujú aj úplne nahé modelky.

Zdroj: Profimedia.sk

Mladučká kráska síce ostala oblečená, ale mala na sebe veľmi zvodné modely bikín. Samotná Ava však na svoj Instagram pridáva dráždivé fotky v bikinách.MALIBU/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti