Šoubiz

Premena detskej hviezdičky. Žena nádherná ako bábika!

hviezda.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Svojím výzorom vyrážala 20-ročná hviezda dych počas Kids Choice Awards, ktoré organizuje Nickelodeon.

Americká herečka a speváčka Dove Cameron sa dostala do povedomia najmä dvojúlohou v sitkome Liv a Maddie z dielne Disney Channel. Nasledoval film Cloud 9, kde stvárnila Kaylu Morgan. Taktiež si zahrala Mal v rozprávke Descendants: Wicked World. Už to ale nie je to rozkošné dievčatko, ktoré diváci vídavali na televíznej obrazovke.

Zdroj: Profimedia.sk

Svojím výzorom vyrážala 20-ročná hviezda dych počas Kids Choice Awards, ktoré organizuje Nickelodeon. Z Dove je už úplná blondína, detská bacuľatosť sa vytratila a je z nej skutočne úchvatná kráska.

Zdroj: Profimedia.sk

Dove hrávala v divadle už od ôsmich rokov. Keď mala 14 rokov, presťahovala sa s rodinou do Los Angeles. Hviezdou Disney bola už 15-tich a hereckú kariéru využila aj na to, aby to skúsila v speve. Vo februári 2014 avízovala, že vydá debutový album, ale ten akosi neprichádzal. Dove ale vyšiel singel Count Me In a pieseň sa umiestnila na prvej priečke rebríčka Billboard Kids Digital Songs.

Zdroj: Profimedia.sk

Neskôr s priateľom Ryanom McCartanom, ktorý je tiež herec, založili skupinu The Girl and the Dreamcatcher a v minulý rok v októbri zverejnili prvý videoklip k piesni Written in the Stars.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.