Noví súťažiaci na Farme! Do hry prichádzajú známe tváre

Farma
Farma Zdroj: TV Markíza

Poriadne zamiešajú karty!

Pamätáte si ich? Noví farmári Miki a Miriam sa chystajú na statok a farmárom tak pripravia nečakané a možno aj nechcené prekvapenie. Ak si mysleli, že sa už nič nemôže stať, mýlili sa. Farmu ozvláštnia Miki Ferleťák a Miriam Pribaničová.

Sympaťák z Oravy, Miki Ferleťák, sa v histórii Fariem pýši jedinečným prvenstvom - bol úplne prvým účinkujúcim, ktorý kedy z tejto reality šou na Slovensku vypadol. Počas svojho pôsobenia na Farme sa stal známym aj vďaka romániku s Andreou Járovou. Uvidíme, či pokušeniu v podobe sympatických spoluhráčok tentokrát odolá. Je to rodený šoumen, milovník zábavy a krásnych žien. Tí, ktorí ho poznajú, mu nehovoria inak, ako kráľ Oravy.

Zdroj: TV Markíza

V piatej Farme sa objavila Miriam Pribaničová. Vo farmárskej sieni slávy vedie prvenstvo v počte dní strávených v sluhovskej rovnošate a z mnohých duelov sa vrátila ako víťazka. Zaujímavosťou je, že rok po ukončení svojho pôsobenia na Farme 5, skúsila šťastie v chorvátskej verzii televíznej Farmy, kde to dotiahla tiež veľmi ďaleko. Ako “večná umývačka riadov” skončila týždeň pred finále. Práve preto si hovorí nezmar.

Zdroj: TV Markíza

Sledujte Farmu v pondelok (21.3.) večer o 21.40 hod.

Predstavujeme porotcov kuchárskej šou Masterchef Slovensko 2016. Jedine u nás sa o nich dozviete viac.   

Ako omladnúť o 10 rokov? Mirka Šmahel Kalisová hviezdou novej relácie!

Krásna Emma Drobná ako starena: Máme exkluzívne zákulisné foto! Takto ju fanúšikovia predtým ešte nevideli.BRATISLAVA/ms

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.