Šoubiz

Modelka a jej problémy s veľkými prsiami. Toto by ste od jej "osmičiek" nečakali

Lindsey Pelas
Zdroj: Instagram

Ak si ale myslíte, že žiť s takýmto "bremenom" na hrudníku je jedna lahoda, mýlite sa.

Dvadsaťštyriročná playboy modelka a hviezda Instagramu Lindsey Pelas veľmi dobre vie, aký je život s obrovskými prsiami. Nie, neľahla si pod skalpel. Príroda ju v oblasti hrudníka obdarila až až. Lindsey sa môže pochváliť veľkosťou 30H, čo by sa dalo označiť aj za "osmičky".

Ak si ale myslíte, že žiť s takýmto "bremenom" na hrudníku je jedna lahoda, mýlite sa. Modelka pre magazín Cosmopolitan nakrútila špeciálne video, v ktorom hovorí o najčastejších problémoch žien s veľkými prsiami.

"Po prvé, vždy keď sa zohnete, musíte ich chrániť, aby vám nevypadli. Nech si oblečiete čokoľvek, vždy budete pôsobiť vulgárne. Či je to tričko, šaty, svadobné šaty alebo nočná košeľa. Tretím najhorším problémom sú blúzky, ktoré jednoducho nezapnete a keď aj áno, vyzerá to hrozne," hovorí Lindsey.

Ďalej spomína cvičenie. "Nech robíte čokoľvek, vždy vám skáču a idú vypadnúť. Tak ste stredobodom pozornosti aj keď nechcete a muži vám stále čumia do výstrihu. Zohnať dobrú športovú podprsenku je tiež náročné. Vo všetkých vyzeráte hrozne," hovorí modelka. Kúpiť si správnu podprsenku pri takejto veľkosti je hotové umenie.

Viete si predstaviť, že sa ženy potia aj medzi prsiami? Dôvodom je nedostatok vzduchu a málo priestoru. Lindsey tak používa deodorant aj tam.

Výhrou nie je ani jedlo, z ktorého sa trúsi. Všetky omrvinky skončia medzi prsiami.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti