Šoubiz

Farmu tento týždeň opúšťa Reza: Po dueli urobil niečo nečakané!

Reza Givili
Zdroj: TV Markíza

Jeho rozhodnutie bolo nečakané a všetkých prekvapilo!

Reza tento týždeň taktizoval. Robil všetko preto, aby nebol mužský duel, no to mu nevyšlo. Rezu napokon v dueli zdolal Tomáš a podľa pravidiel musí farmu opustiť práve Iránec. Reza však opustil Farmu definitívne. Jednoducho zo súťaže odstúpil, a tak nemá možnosť vrátiť sa späť. Nič zo svojho rozhodnutia ale neľutuje: "Mám dobrý pocit, že odchádzam preč, lebo od ničoho neutekám. Pravdou je že denno denne myslím na svoju priateľku. Mne nejde o peniaze, Nie sú pre mňa dôležité. Podstatný je môj vzťah." Farmár týmto dokázal, že jeho jediná žena, ktorú miluje je Božka. 

Ako Reza hodnotí svoje účinkovanie v šou? "Sú tu samí sedláci, s nikým si nemám čo povedať okrem Miriam. Na túto Farmu spomínať nebudem." Doplnil na záver Reza Givili.

Sledujte Farmu v pondelok 28. marca na Markíze!

Tabáček v šou Tvoja tvár znie povedome: Mýlili si ho s hollywoodskym hercom! Obľúbený herec prezradil viac o nových častiach seriálu Horná Dolná. 

Porotca šou MasterChef varil Rihanne: Aké chúťky mala sexica z Barbadosu? Martin Záhumenský otvorene o celebritných požiadavkách.

Dojatý pri spomienke na otca: Emil Horváth v exkluzívnom rozhovore! Slovenského herca pred pár dňami uviedli so Siene slávy.
BRATISLAVA/ Martina

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti