Šoubiz

Život bez Miley Cyrus je šťastnejší, prezradil jej bývalý priateľ

Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Zdroj: SITA

Liam Hemsworth a známa speváčka boli spolu zasnúbení.

Austrálsky herec Liam Hemsworth sa vraj po rozchode so speváčkou Miley Cyrus cíti šťastnejšie. "Vo vlastnej koži sa cítim pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým v mojom živote. Počas posledných piatich rokov som sa toho veľa naučil. Prvých pár rokov v Los Angeles bolo pre mňa ťažkých a desivých, no tieto veci musím spracovať sám v sebe," povedal 23-ročný herec v rozhovore.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Hemsworth a Cyrus v septembri zrušili zásnuby. Vzťah ukončili po takmer štyroch rokoch randenia. Už niekoľko dní po rozchode však prichytili herca v Las Vegas s mexickou herečkou Eizou Gonzales, vďaka čomu sa vynorili špekulácie o jeho nevere.

Zdroj: SITA

"Viem, že som dobrý človek a cítim, že v týchto dňoch som viac sústredený a nohami pevne na zemi ako kedykoľvek predtým. Vždy si hovorím, že ja viem, aká je pravda, a to je jediné, na čom záleží," obhajoval sa Austrálčan.

Vyrovnať sa s medializáciou rozchodu, ako aj tým, že sa pred piatimi rokmi presťahoval z rodnej Austrálie do Hollywoodu, mu pomáha herecká kolegyňa Jennifer Lawrence, s ktorou si zahral v snímkach Hry o život (2012) a Hry o život: Skúška ohňom (2013). V oboch filmoch stvárnil Galea Hawthornea.

"Za tých pár rokov som prešiel cestou, na ktorej som zabudol žiť v prítomnosti a vychutnávať si každú chvíľu. No byť pri niekom ako je Jen, kto je úprimný a smeje sa celý deň, znamená, že som prinútený žiť v danom momente. Som omnoho šťastnejší," povedal.

Hollywoodska hviezda sa tiež upriamuje na rôzne druhy aktivít, ktoré mu pomáhajú odpútať sa od problémov a verejného tlaku. Medzi ne patrí napríklad kickbox či surfovanie. "Nebijem sa s ľuďmi. Je to spôsob mentálneho uvoľnenia, keď idete a udierate hodinu do boxovacieho vreca. Čítam veľa zenových kníh. Vyrastal som tiež na surfovaní, to bolo vždy mojim únikom," objasnil filmový Gale.

 

LOS ANGELES/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.