Šoubiz

Sestra Julie Roberts nechala list na rozlúčku. Zabila sa kvôli nej!

Nancy Motes, nevlastná sestra Julie Roberts
Zdroj: nydailynews.com

Nancy závidela slávu a úspech staršej nevlastnej sestre.

Nancy Motes sa nikdy nevyrovnala s tým, že celý život stojí v tieni svojej krajšej a slávnej sestry Julie Roberts. Pre celú rodinu bola čiernou ovcou, voči ktorej zatrpkla. Dlhý čas tiež bojovala so závislosťou od drog, ktorá ju nakoniec zabila. Tridsaťsedemročnú nevlastnú sestru Julie Roberts našli v nedeľu mŕtvu v kúpeľni jej snúbenca.

Zdroj: nydailynews.com

Nancy mala 13 rokov, keď sa z Julie stala hviezda za jednu noc vďaka filmu Pretty Woman. Všetko sa začalo krútiť okolo krásnej herečky a na mladšiu sestru sa akosi zabúdalo. Nancy sa chcela svojej staršej sestre vyrovnať a tiež sa dostať pred kameru. Nikdy sa jej to nepodarilo. Pracovala ako servírka a neskôr pre seriál Glee.

Neuspokojila sa ani s tým a závidela svojej sestre aj naďalej. Svedčia o tom statusy, ktoré zverejňovala na sociálnej sieti. Pred tromi týždňami napísala: "Tak moja "sestra" povedala, že so všetkými priateľmi a fanúšikmi už viac lásky nepotrebuje. Tak teraz vidíte, aké je to "americké zlatíčko" mrcha!"

Zdroj: SITA

Neskôr sa začala ospravedlňovať: "Musím uznať, že som možno zašla príliš ďaleko. Ale nikdy v živote som nebola taká nahnevaná. V skutočnosti som dobrá, bezstarostná a pokojná bytosť."

Potom však opäť vybuchla: "Chcete by fanúšikom niekoho tak krutého? Ani nie je taká dobrá herečka. Si šťastná, že si so mnou totálne vybabrala?"

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.