Šoubiz

Majstra Gotta rakovina poriadne zmenila. Je však zdravý a usmiaty!

Karel Gott
Zdroj: facebook.com/Karel Gott

Karel Gott nad rakovinou lymfatického systému definitívne zvíťazil.

Všetci fanúšikovia Majstra Karla Gotta sa tešia, že zvíťazil nad zákernou chorobou. Diagnostikovali mu Non-Hodgkinov lymfóm, teda rakovinu lymfatického systému. On sa nevzdal, prešiel všetkými liečebnými procesmi cez ožarovanie až po chemoterapiu a nádor zmizol. Práve tieto procesy sa na ňom veľmi podpísali.

Spevák má síce už 76 rokov, no jeho tvár sa po chorobe výrazne prepadla, pobledol a ešte zostarol. Každopádne, základom je, že je zdravý a usmiaty. Nezabúda na svojich fanúšikov a na sociálnej sieti sa im pravidelne hlási. Urobil tak aj teraz na Veľkú noc, keď bol s rodinou na prvom krátkom výlete.

Moji milí příznivci, během Velikonoc jsem si s rodinou udělal svůj první krátký výlet za hranice. Přeji vám krásné jaro, váš Karel Gott.

Posted by Karel Gott on 29. marec 2016

Teraz ho čaká rekonvalescencia, bude dochádzať na kontroly a vráti sa aj do hudobného života. Na javisko sa chce vrátiť v plnej forme tak, ako ho ľudia poznajú. Nechce, aby ho ľutovali a tolerovali to, že choroba poznamenala jeho výkon. Skrátka chce byť ako vždy stopercentný.

ČESKO/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.