Haberovi ide karta. Pridáva ďalší koncert na turné

Paľo Habera

Slovenská hudobná kapela Team je na hudobnej scéne už 33 rokov.

Napriek tomu, že líder Paľo Habera prišiel do skupiny až neskôr, stal sa z neho jej symbol a neodmysliteľná súčasť. Pri príležitosti „kristových rokov" Teamu už čoskoro spolu vyrazia na veľkolepé turné s názvom HABERA & TEAM "33" TOUR 2016. Z pôvodne plánovaných piatich koncertov turné v piatich slovenských mestách však bude nakoniec až šesť. Dôvodom je pridaný koncert v Bratislave.

Habera a Team sa na turné vyberú v máji a na Slovensku budú ich zastávkami mestá Prievidza, Košice, Martin, Bratislava a Poprad. Ku pôvodne plánovaným piatim koncertom pribudol ešte jeden v Bratislave a v hlavnom meste sa tak objaví až dva dni za sebou. Po ukončení slovenského turné sa presunie do susedného Česka, kde odohrá ďalšie koncerty.

„Teší nás veľký záujem fanúšikov Paľa Haberu a Teamu. Pre veľký záujem o vstupenky, najmä v Bratislave, sme sa rozhodli pridať ešte jedno vystúpenie v hlavnom meste. Podobná situácia je aj v Česku, kde pribudol ďalší koncert a rovnako dva koncerty odohrá v Brne," prezradil za organizátora turné Branislav Holička z agentúry Trio Production.

Koncertná šnúra Haberu a jeho kapely prichádza po štyroch rokoch, vtedy ich koncerty videlo viac ako stotisíc ľudí. Napriek tomu, že už vtedy sa hovorilo o ich poslednej koncertnej šnúre, fanúšikovia si ich vypýtali naspäť.

Na štyroch zimných štadiónoch a v bratislavskom Národnom tenisovom centre tak odznejú hity, ktoré budú mapovať prierez tvorby kapely a nebudú chýbať songy ako Reklama na ticho, Držím ti miesto, Severanka a množstvo ďalších.

Termíny koncertov HABERA & TEAM "33" TOUR 2016 na Slovensku:

1.5. Prievidza- Zimný štadión
4.5. Košice- Steel arena
6.5. Poprad- Zimný štadión
11.5. Bratislava- AEGON aréna
12.5. Bratislava- AEGON aréna
16.5. Martin- Zimný štadión

  Hrali ste s nami o lístky na koncert skupiny Team, ktorý sa bude konať 12.5. v Bratislave. Súťažná otázka bola: Ako sa volá posledný singel skupiny Team?

  Správna odpoveď: Viem, čo cítiš

  Víťazmi sa stali: Dominik Š. z Bardejova, Martin K. zo Spišskej Novej Vsi a Mariana F. z Trenčianskej Teplej.

  Všetkým blahoželáme!

  BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

  TOP ČLÁNKY

  Voyo

  Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

  K téme Team

  Dôležité udalosti