Šoubiz

Ruská študentka (20) sa vydala za miliardára. Pozrite si, prečo je hviezdou internetu

Khadija Uzhakova
Zdroj: Instagram

Dvojica si povedala áno tento víkend v Moskve a šepká sa, že svadba stála až miliardu dolárov.

Chceli by ste, aby vám na svadbe zaspievala Jennifer Lopez a Enrique Iglesias a tiež by ste si radi obliekli svadobnú róbu za 25 000 dolárov? Poviete si, že je to pekný sen. Pre niekoho však realita. Pre ruského miliardára žiadny problém. Keď žení syna, nebude predsa na ničom šetriť. Píše Daily Mail.


Dvadsaťosemročný Said Guceriev si vzal o osem rokov mladšiu študentku Chadižu Užachovu. Dvojica si povedala áno tento víkend v Moskve a šepká sa, že svadba stála až miliardu dolárov.

Zdroj: Instagram

Hostina sa konala v luxusnej hodovnej sieni Safisa. Nevesta mala na sebe róbu od Elieho Saaba, celú pošitú perlami. Modely z dielne libanonského návrhára sa pohybujú v cene od 5 000 do 18 000 dolárov. Šaty priviezli z Paríža a vážili takmer 11 kíl. Neveste tak museli pomáhať, aby vôbec vyšla po schodoch. Na hlave a krku nechýbali neveste diamanty. K šatám ladil aj dlhý závoj a kabelka.

Zdroj: Instagram

Hostí priviezli na svadbu v autách Rolls Royce. Ani zábava nevyšla miliardára lacno. Novomanželom prišla zaspievať Jennifer Lopez.


Kto vie, koľko si za to vypýtala, keďže v roku 2013 zaspievala prezidentovi Turkmenistanu Gurbunagulymu Berdimuhamedovi za milión dolárov.

Zdroj: Instagram

Nezabudnuteľná šou pre novomanželov bola pre speváčku najmenší problém. Starosti jej robilo, ako vysloví ich mená. Zaspievala im hity ako If You Had My Love, Dance Again či Get Right a vystriedala niekoľko kostýmov.

Naopak, ležérne to poňal Enrique Iglesias, ktorý odspieval svoj hit Bailando v džínsoch, tričku a čiapke.

Zdroj: Instagram

Svoju pieseň Desert Rose zaspieval novomanželom aj spevák Sting. Podľa ruských médií sa mala na svadbe objaviť aj Beyoncé a Elton John, ale tieto informácie nikto nepotvrdil.

MOSKVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti