Šoubiz

Kristen Stewart sa s priateľkou neskrýva. Olizovanie na verejnosti!

Kristen Stewart
Zdroj: Profimedia.sk

Dvojicu nafotili pred pár dňami v Los Feliz, kde si zašla do reštaurácie na obed.

Dvadsaťpäťročná herečka Kristen Stewart už niekoľko týždňov tvorí pár s francúzskou speváčkou a herečkou Stephanie Soko Sokolinski. O päť rokov staršia Soko je momentálne na americkej pôde, aby mohla tráviť viac času so svojou láskou.

Zdroj: Profimedia.sk

Kristen zase trávila niekoľko týždňov v Paríži. Tam sa zdržiavala aj pred pár mesiacmi, pretože nakrúcala nový film. Možno sa práve v tom čase zoznámila so Soko a preskočila medzi nimi iskra.

Zdroj: Profimedia.sk

Dvojicu nafotili pred pár dňami v Los Feliz, kde si zašla do reštaurácie na obed. Dievčatá si objednali jedlo so sebou a na objednávku šli čakať k autu. Hviezda Twilightu si sadla za volant a Soko čakala vonku. Kým im priniesli jedlo, krátili si čakanie nežnosťami. Ešte pred autom si dali vášnivý bozk a neskôr Soko olizovala svojej priateľke palec.

Zdroj: Profimedia.sk

Kristen Stewart si kedysi veľmi chránila svojich partnerov. Nehovorila o nich a pred paparazzmi sa väčšinou skrývala. Teraz s tým problém nemá. Na verejnosti si prejavuje nežnosti a pokiaľ sa jej prítomnosť fotografov nepáči, jednoducho im ukáže prostredník a pokračuje v ceste.

LOS FELIZ/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.