Šoubiz

Miley Cyrus zmenila účes. Konečne vyzerá ako žena!

Miley Cyrus
Zdroj: Profimedia.sk

Americká hviezda však má čoraz bližšie k starému imidžu.

Speváčka Miley Cyrus sa preslávila ako Hannah Montana v seriáli pre tínedžerov. Sladké dievča však postupom času dospelo v ženu, ktorá zrazu dostala chuť rebelovať. A to sa Miley už pekné tri roky darí. Jej divoké správanie sprevádza aj extravagantné oblečenie, nahota a radikálna zmena účesu. Bol to obrovský šok, keď zhodila dlhé krásne kadere, nechala si vyholiť polovicu hlavy a odfarbila sa na blond.

Zdroj: Profimedia.sk

Americká hviezda však má čoraz bližšie k starému imidžu. Necháva si narásť vlasy, ale blond farbe ostala verná. Dnes je z nej dokonca platinová blondína a veľmi jej to pristane. Ona sama si však zo seba urobila srandu na sociálnej sieti, kedy sa na fotke opísala ako švédska pornohviezda.

Zdroj: Profimedia.sk

Miley s novými vlasmi zachytili so staršou sestrou na basketbalovom zápase a neskôr v uliciach Los Angeles. Okrem tejto zmeny sa tiež nedal prehliadnuť zásnubný prsteň. Speváčka sa totiž opäť dala dokopy s hercom Liamom Hemsworthom, s ktorým kedysi randila päť rokov a už sa malo schyľovať k svadbe, keď zrazu prišiel rozchod. Dvojica si ale k sebe našla cestu.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.