Táto žena nestarne! Božská Charlize Theron v pánskom magazíne

Charlize Theron
Zdroj: gq-magazine.co.uk

Aj napriek rokom v Hollywoode stále bojuje s tým, aby ju brali vážne.

Minulý rok v auguste oslávila herečka Charlize Theron 40. narodeniny, ale už roky vyzerá rovnako krásne. To ale pre ňu nie je dôležité. Ako priznala v rozhovore pre májové číslo britskej edície pánskeho magazínu GQ, stále bojuje s tým, aby ju v Hollywoode, ktorý je sexistický, brali vážne.

Zdroj: gq-magazine.co.uk

"Žijeme v spoločnosti, kde ženy s pribúdajúcim vekom automaticky vädnú a muži zrejú ako víno. A ženy to akosi akceptovali. Čakali sme na zmeny, ale teraz sa ujímame vedenia. Nie je pravda, že ženy majú s pribúdajúcim vekom čoraz menej starostí, než muži. A je to nereálne prikazovať, ako má žena vyzerať, keď má viac ako 40 rokov," hovorí herečka.

Charlize začínala ako modelka a neskôr sa prepracovala k herectvu. Bolo náročné ukázať ľuďom, že nie je len pekná, ale aj talentovaná. Snažila sa vyhýbať úloham pekných mileniek či manželiek.

Herečka strávila väčšinu svojho života v Spojených štátoch, ale narodila sa v Južnej Afrike. Niektorí Juhoafričania ju obviňovali z toho, že sa hanbí za to, odkiaľ pochádza. "Milujem svoju krajinu. Viem, že niektorí tomu ťažko veria potom, ako som odišla a mám americký prízvuk. Ale k svojmu národu a krajine mám veľmi silnú väzbu," povedala.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme GQ

Dôležité udalosti