Šoubiz

Mirgová na krste albumu. Krásna speváčka doslova žiari šťastím

Krst albumu Dominiky Mirgovej
Zdroj: Peter Pánsky

Na pódiu sa objavil aj speváčkin synček Peťko, ktorý sa prekvapivo stal krstným otcom albumu.

Našlapaná kapela, dychberúce tanečné kreácie, emócie a šou, akú Trnava ešte nezažila. Takto prítomní hostia opísali krst albumu Armáda speváčky Dominiky Mirgovej, ktorá svoju novinku predstavila naozaj vo veľkom štýle. V komornom priestore trnavskej synagógy pred zrakmi najbližších, ale aj tisíckami fanúšikov online. Celý krst totiž vysielala online na svojej stránke.

Mladá speváčka svoje tretie hudobné dieťa predstavila svetu vystúpením, ktoré vyrážalo dych. „Chcela som spraviť hlavne šou, keďže okrem spevu a hudby milujem aj tanec, pozvala som si okrem najlepších muzikantov aj vynikajúceho tanečníka Filipa Jankoviča, ktorý s kamarátom Ondrom pripravili úvodné číslo celého krstu a bolo to neskutočné, som veľmi šťastná, že som si s nimi mohla zatancovať," prezradila nadšená Dominika, ktorá prípravu programu nepodcenila.

„Pripravovala som sa poctivo, napokon tieto skladby som spievala vlastne prvýkrát, keďže sú všetky nové. Trému som mala z textov, z choreografií, ale všetko dopadlo dokonale, aj vďaka hosťom, tančeníkom bolo vystúpenie plné prekvapení," dodala.

Medzi hosťami sa objavil raper Elpe a český spevák Pavel Callta, ktorí hosťujú aj na albume Armáda. O tanečné vystúpenie sa okrem Jankoviča postarala aj skupina VIP Crew, ktorú trénuja sama Dominika.

Na pódiu sa objavil aj speváčkin synček Peťko, ktorý sa prekvapivo stal krstným otcom albumu: „Ako človek, ktorý môj život a tým pádom aj tento album ovplyvnil úplne najviac zo všetkých, je to Peťko, kto mi pokrstí Armádu," povedala dojatá Dominika prítomným hosťom, ale aj 17 000 online divákom, ktorí v reálnom čase krst sledovali na jej oficiálnej stránke prostredníctvom live streamingu.

Zdroj: Peter Pánsky

„Tento album je o fanúšikoch, pre nich, vznikol vďaka nim, nebyť ich podpory a neustáleho kontaktu s nimi, asi by som bola na materskej a nerobila chvíľu nič. Aj preto som chcela, aby boli prítomní tí, ktorí sa na samotný krst nedostali, ho mohli sledovať online a veľmi sa tomu teším, lebo dnes si čítam ich komentáre a som dojatá," prezradila Dominika.

Krstom sprevádzali moderátori Dominika Dadíková a Kamil Konkoľ. Album Armáda vyšiel 29.2. 2016 ako v poradí tretí štúdiový album v kariére Dominiky Mirgovej. Aktuálny singel Pódium je na siedmom mieste v rebríčku najhranejších slovenských skladieb v éteri.

Na albume spolupracovali Miro Jaroš, Randy Gnepa, Marek Danko, JL Beats, Billy Hollywood, Ien Echo, Big Foot a väčšinu materiálu autorsky zastrešila aj samotná interpretka. V najbližšom období plánuje speváčka nový singel aj s videoklipom a prezradila, že na jeseň sa fanúšikovia dočkajú sólového turné k albumu Armáda.BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.