Šoubiz

Nový emotívny klip Leony Šenkovej. Pieseň o kamarátke vás nenechá chladnými

Leona Šenková
Zdroj: YouTube

Pieseň Jana vznikla ešte pred Vianocami, ale vyšla až na jar. Speváčka ju vydala na svoje narodeniny.

Speváčka Leona Šenková avízovala pripravovaný videoklip k singlu Jana. Ten už uzrel svetlo sveta a rovnako ako v klipe k piesni Věřím andělům, ide o ďalšiu silnú pieseň o kamarátke. 

Hoci je Leona mladá, je vyzretá a v piesňach stavia na silných emóciách. "Vždy to tak jednoducho vyjde. Mám rada, keď pieseň niečo vyjadruje. Srandu a humor predstavujem na koncertoch, tak nech videoklip zase vyjadrí niečo iné. Fanúšikom chcem vždy odovzdať to, aby si vážili priateľstvo, rodinu a všetko, čo nám dáva silu v živote. Niekedy je dobre, keď je človek sám, ale nie nadlho," hovorí speváčka.

Leona spolupracovala na klipe so štúdiom AD SOUND v Hradci Králové pod vedením Michala Dvořáčka, Petra Kořínka, Aldy Staňka a Honzu Macháčka. "Je to práca nás všetkých. Každý si tam pridal svoju myšlienku. Kolektívna spolupráca u nás funguje," tvrdí Leona.

Úlohu doktora stvárnil vo videoklipe spevák a herec Lukáš Malínek, ktorý je aj speváčkin kamarát. "Máme rovnaký humor a do úlohy doktora sa mi hodil," prezradila mladá mamička.

Zdroj: Archív L. Šenková

Speváčka má ešte jednu novinku. V súťaži krásy pre ženy s krivkami sa prebojovala do finále, v ktorom bude o titul súťažiť s ďaľšími 11 kráskami.

Zdroj: Archív L.Šenková

"Teším sa z toho. Naučím sa nové veci a naberiem nové skúsenosti. Pre postup do finále som si do voľnej disciplíny vybrala spev a vyšlo to. V lete nás čakajú víkendy vo wellnes, kde sa budeme učiť choreografiu do finále, budú nám šiť šaty, nafotíme fotky. Nastavia nám jedálniček, čakajú nás kurzy sebaobrany. Veľmi sa na to teším," povedala Leona, ktorá aj keby nevyhrala, tak sa bude tešiť z novej skúsenosti.ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti