Kaktus na hlave, holý zadok či roztrhané džinsy. Toto im nevyšlo

Untitled-1.jpg

Že sa do tohto rebríčku dostala Niki Minaj, čakal asi každý, ale že jej bude robiť spoločnosť Selena Gomez, tak to je prekvapenie.

Kým v prvom článku sme sa venovali tomu najlepšiemu, čo predviedli celebrity na tohtoročnom Met Gala 2016, v tomto článku nájdete pravý opak. Udalosť, ktorú organizuje Metropolitné múzeum v New Yorku a magazín Vogue, by mala byť oslavou módy a dobrého vkusu. Nie všetkým sa však podarí trafiť do čierneho.

Každý máme iný vkus, no určite sa zhodneme, že na červený koberec holý zadok nepatrí. Ten predviedla „večne mladá" Madonna. Aby toho nebolo málo, odhalené mala aj prsia, bradavky jej zakryli len malé čierne obdĺžniky.

Madonna nebola jediná, kto šokoval. Je nám ľúto, že do tohto článku sa dostala aj Lady Gaga, ktorá v poslednej dobe prekvapovala eleganciou a dobrým vkusom. Tentoraz sa vrátila do starej kože a opäť sa snažila byť extravagantná.

Zdroj: AP

To, že sa sem dostala Niki Minaj, čakal asi každý, ale že jej bude robiť spoločnosť Selena Gomez, tak to je prekvapenie. Mladá, sympatická speváčka tentoraz vôbec neohúrila.

Pozrite si celú fotogalériu, uvidíte tam aj kaktus na hlave. Medzi dámami bude svietiť jeden muž, ktorý v roztrhaných džínsoch mohol ísť na stavbu.

Hlasujte za najhoršie oblečenú celebritu Met Gala 2016.

Zdroj: AP

 NEW YORK/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme New York

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.