Šoubiz

Mafia Corner urobil zo známej pesničky tanečnú bombu

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Spevák a producent sa riadi jedine tým, že sa ničím neriadi a prináša na slovenskú scénu rôzne hudobné počiny.

Mafia Corner netreba asi nikomu zvlášť predstavovať. Spevák a producent sa riadi jedine tým, že sa ničím neriadi a prináša na slovenskú scénu rôzne hudobné počiny. Tentoraz sa opäť spojil so speváčkou Stefi, aby nám spolu predstavili verziu veľmi známej pesničky "Sme také, aké sme".

Na otázku, prečo sa rozhodol práve pre túto pesničku, odpovedal, že o nej uvažoval už dlhšie. Má pocit, že sa pre ženy vrámci Slovenska robí málo hudby, rozhodol sa omladiť vec, ktorú poznajú asi všetky ženy - od dievčat až po staré mamy. Stefi, s ktorou sa osud nemaznal a bojovala s rakovinou, sa táto vec hneď zapáčila.

"Do môjho života prišlo veľa negatívnych zmien, preto sa snažím na to nemyslieť a pracujem, aby som rozdávala radosť iným, čo pomáha aj mne. Prestala som fajčiť, čo je ďalšia pozitívna zmena, kompletne som zmenila imidž a žijem zdravšie. Snažím sa ukazovať ľuďom s podobnou diagnózou, že treba byť silný a neprestať žiť a tešiť sa zo života".

Natáčanie klipu bolo celkom náročné. "Najvtipnejšie bolo, že sme asi dva týždne zháňali vozík, na ktorom sa mal ťahať kameraman a nakoniec sme ho ani nepoužili a všetko sa točilo z ruky a držať kameru, ktorá má asi sedem kíl pred sebou pár minút, bola celkom posilňovňa a nikto kameramanom nezávidel po štyroch hodinách točenia," dodal.


BRATISLAVA/PR Článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.