Po desiatich týždňoch je koniec! Pozrite si, ako sa farmári lúčili so statkom

Farmári opúšťajú statok
Zdroj: TV Markíza

Tohtoročná Farma, zostane len spomienkou.

Všetko začalo v piatok 26. februára, kedy začala Farma, ktorá tu ešte nikdy pred tým nebola. Na statok boli pozvaní tí najlepší, najzaujímavejší a najznámejší farmári z predošlých sérií. A tak ste opäť mali možnosť po rokoch vidieť Chnasa Juhaščíka, Lenku Hrčkovú, Rezu Giviliho, Tomáša Mrvu, Janu Hrmovú, Luciu Mokráňovú, Ľuboša Filkora, Šárku rácovú, Romana Olacha a Betku Janíčkovú. K zostave desiatich súťažiacich sa neskôr pripojili dve zaujímavé mená. Miki Ferleťák  - historicky prvý vypadnutý farmár a farmárka, ktorá účinkovala aj v chorvátskej verzii súťaže - Miriam Pribaničová.

Farmári spolu navzájom vychádzali, počas celého pobytu, celkom dobre. Hádky, síce boli súčasťou ich dennej agendy, no hráči sa vždy snažili nič nepreháňať. Okrem niekoľkých elementov, všetci navzájom spolu dobre vychádzali. Počas súťaže sa niektorým farmárom podarilo vrátiť sa naspäť do hry a zamiešať tak kartami. Iní museli statok opustiť zo zdravotných dôvodov. Napriek všetkým nepríjemnostiam zažili aj príjemné chvíle. Farmárov  na statok prišli niekoľkokrát navštíviť ich rodinný príslušníci, či farmári, ktorí hru už absolvovali a stali sa jej víťazmi.

No teraz je už všetkému koniec. Farmu vyhral Tomáš Mrva, ktorý si odniesol rozprávkovú výhru 50. tisíc Eur. Pozrite sa s nami o niekoľko dní naspäť. Na ten deň, keď sa s Farmou museli všetci rozlúčiť.

Sledujte Bez servítky! Variť budú farmári!


Juraj Kemka a Robo Jakab: Prvý rozhovor o novej šou Dobre vedieť! Kapitáni tímov o novej zábavno-súťažnej šou, ktorá štartuje 17. mája.  

Staňte sa hviezdou Markízy a pošlite nám svoje video! Oslavujeme 20. narodeniny a chceme vás tam tiež!

TV Markíza je aj na Instagrame. Sledujte nás a majte všetky zákulisné informácie a fotografie medzi prvými.


 

BRATISLAVA/Martina Štefánková

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Farma 7

Dôležité udalosti