Kristen Stewart s kaderníkom Pavielom Rochnyakom? Nie, to je jej milenka

Kristen Stewart so staronovou milenkou.
Kristen Stewart so staronovou milenkou. Zdroj: Profimedia

Ruka v ruke kráčali letiskom v Los Angeles ako dve zamilované holubičky.

Jedna z najlepšie zarábajúcich herečiek v histórií Kristen Stewart bola vždy otvorená ohľadom svojej bisexuality. Včera spolu s jej asistentkou Alice Cargile vzbudila záujem fotografov. Ruka v ruke kráčali letiskom v Los Angeles ako dve zamilované holubičky. Otázky novinárov však  26-ročná Kristen s nadhľadom odignorovala.

Zdroj: Profimedia.

Profesionálny vzťah týchto dvoch rovesníčok prerástol do lásky. To, že sa nestretávajú iba v práci, vyšlo najavo začiatkom minulého roka. Počas roku však Kristen sporadicky nachádzala útechu aj v lone inej umelkyne, francúzskej speváčky Soko Sokolinski.

Ako sa však zdá, stará láska nehrdzavie. Kým ešte v marci herečka randila so Soko, o dva mesiace neskôr má opäť oči iba pre svoju asistentku. Tá robila spoločnosť hlavnej hrdinke upírej ságy aj na filmovom festivale v Cannes.Obe sa zladili nielen oblečením a pripomínali zohranú dvojicu. Informuje portál Daily Mail.

Kristen tvrdí, že na seriózny záväzok nemá dostatok času. No keď je po boku Alice, objaví sa v jej tvári zamilovaný úsmev. Trošku nezvyčajné na túto večne zachmúrenú hviezdu, nie?

LOS ANGELES/TVNOVINY, tp

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Cannes

Dôležité udalosti