Krásna Monika Bagárová o svojej postave. Toto by ste nečakali

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Monika tiež opísala príbeh jej lásky, ktorý pripomína romantický film.

Prvýkrát ste ju mohli vidieť a počuť v speváckej súťaži SuperStar 2009. Už vtedy, ako dozrievajúca mladá dáma, očarila fanúšikov svojim spevom a vzhľadom. Od tých čias ubehlo sedem rokov a z Moniky vyrástla nádherná žena a úspešná hudobníčka.

Darí sa jej v kariére, v módnom svete sa stala inšpiráciou nielen pre ženy, ale aj pre návrhárov a aj osobný život ju robí šťastnou. O tom, čo má nové, prišla porozprávať do Telerána. Zároveň bola online aj na našom webe.

Najčastejšie posielali otázky ženy. Tie chceli od Moniky rady, ako sa majú starať o svoje vlasy, pleť a telo, aby vyzerali ako ona. Prekvapením asi bolo, že speváčka nedrží žiadne diéty, ani žiaden striktný zdravý jedálniček. Práve naopak, občas sa nevyhne nezdravým jedlám a fast foodom. Riadi sa heslom, že zje všetko, na čo má chuť. Potom si keď tak radšej zacvičí.

Láska ako z filmu

Zaujímavý bol aj rozhovor s moderátormi Kvetkou a Dodom. Monika opísala príbeh jej lásky, ktorý pripomína romantický film. Pozrite si rozhovor a dozviete sa detaily.BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Chat

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.