Známa komička odhalila ničivé tajomstvo. S tyranom žila niekoľko mesiacov

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram/Beth Stelling

Aj keď pôsobí ako vždy dobre naladený a veselý človek, pravda je iná.

Stand-up komička Beth Stelling z Los Angeles inšpiruje stovky ľudí. Jej vtipné komentáre a príhody vyčaria úsmev na tvári každému, kto sa zúčastní jej šou. Aj keď pôsobí ako vždy dobre naladený a veselý človek, pravda je iná. Na Instagrame odhalila tajomstvo, ktoré ukrývala niekoľko mesiacov, píše magazín Elle.

Beth zažila na vlastnej koži domáce násilie. Napriek tomu s priateľom žila ďalej niekoľko mesiacov. Na Instagrame si vyliala srdce. Prehovorila o fyzických útokoch, slovných napádaní, o znásilnení a o najväčšom probléme. Uvedomovala si, že pri ňom trpí, no zo vzťahu nevedela odísť.

„Keď sa ma niekto spýtal, prečo sme sa rozišli, bolo ťažké povedať pravdu. Cítim sa hlúpo. Týral ma aj ma zneužíval a ja som s ním bola ďalšie dva mesiace. Nebolo to jednoduché," napísala na Instagrame Beth.

Komička sa rozhodla zverejniť svoj príbeh, aby nebola pokrytecká. Na javisku sa vždy tvárila šťastná a chrlila jeden vtip za druhým. V skutočnosti ale trpela. Bývalému priateľovi nechce uškodiť, chce len upozorniť ostatné ženy, aby nerobili tú istú chybu. Je dôležité vážiť si samého seba a vedieť, kedy vzťah treba ukončiť. Napriek tomu, že partnera stále milujete.

LOS ANGELES/Elle, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Domáce násilie

Dôležité udalosti