Šoubiz

Superstaristka Veronika Stýblová je už štíhla ako prútik. A neprestáva!

Veronika Stýblová
Zdroj: facebook.com

Podľa nej je však stále čo dávať dole.

Bola bacuľka, avšak už pred Superstar šokovala zmenou, keď prišla schudnutá a zmenená. Počas súťaže nejaké tie kilá opäť nabrala, teraz je z nej zase iný človek. Veronika Stýblová veľmi dobre vie, aké je ťažké zhadzovať kilá, ale keď sa chce a viete ako na to, ide to.

Zdroj: facebook.com

Na sociálnej sieti o tom informuje aj svojich fanúšikov a tým je aj pre nich inšpiráciou. „Výsledok mojej driny. Za všetko vďaka Metabolic balance a úžasnej výživovej poradkyni Erike Bilíkovej. Veľmi jej ďakujem aj za vysvetlenie. Neustále je čo dávať dole, ale nebojte sa nepôjdem do extrémov, nie som blázon," napísala Veronika.

Zdroj: facebook.com

Veronika okrem zdravej stravy pravidelne cvičí a dala sa aj na jogu. Minulý rok v lete sa rozhodla pre výživovú poradkyňu a už koncom septembra napísala: „Už sú to dva úžasné mesiace, kedy som nastúpila do programu Metabolic balance."

Zdroj: facebook.com

„Mám úžasných 10 kg dole... Z toho 7 kíl čistého tuku a ostatné voda. V páse mám menej o 14 cm, boky o 9 cm a stehná o 4 cm. To všetko vďaka úprave metabolizmu." Teraz je ešte štíhlejšia a neprestáva!

 


ČESKO/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.