Šoubiz

Fanúšičky 50 Odtieňov sivej, teraz vás sklameme. Tento muž je predlohou Christiana

alessandro.jpg
Zdroj: NEW YORK DAILY NEWS

Mnohé čakali viac.

Detailný opis Christiana Greya v erotickom bestelleri 50 Odtieňov sivej nenechal chladnou ani jednu fanúšičku. Každá mala o ňom svoju predstavu, ale vedeli ste o ňom, že existuje jeho reálna predloha, ktorou sa autorka E.L. James inšpirovala? Možno ostanete sklamané. 

Zdroj: SITA

Je ňou taliansky obchodník s realitami Alessandro Proto, ktorý vlastní spoločnosť Proto Organization Holding. Istá podobnosť s názvom knižnej firmy Grey Enterprise Holding tam je.

E.L. James sa s Protom stretla v roku 2010, rok predtým, ako prvá kniha uzrela svetlo sveta. Okrem podobného názvu firmy si požičala aj pár iných detailov. Alessandro totiť jazdí na rovnakej značke auta, ako Christian Grey v knihe. "Keď som s E.L. James spolupracoval, prišiel som na schôdzku vo svojom Audi R8 Spyder," hovorí taliansky podnikateľ. 

Zdroj: NEW YORK DAILY NEWS

Okrem toho sa spisovateľka inšpirovala aj jeho kanceláriou, sčasti aj jeho povahou a životným príbehom. "Moja kancelária sa nachádza na najvyššom poschodí jednej z najvyšších budov. Začal som od nuly, takže najvyššie poschodie je pre mňa metaforou dosiahnutého úspechu a splnenia cieľov. Rovnako ako u Christiana Greya, aj v mojom prípade všetci vedia, že som úspešný. Nikto už ale nevie, ako som to dosiahol," povedal Proto. 

Zdroj: Profimedia.sk

Podobne ako Grey, aj taliansky podnikateľ je veľmi hanblivý a uzavretý, čo sa týka komunikácie s novinármi a médiami. Práve preto je pre nich taký tajomný.

A čo jeho sexuálne chúťky? "Asi vás sklamem, ale celá tá oblasť S&M praktík, je len fikcia. V skutočnosti som v oblasti sexu veľmi staromódny a toto mi nič nehovorí," smeje sa Alessandro. Mnoho žien mu vraj neverí a už dostal od nich niekoľko ponúk. 

Zdroj: NEW YORK DAILY NEWS

Proto momentálne čeli obvineniam z manipulácie finančného trhu. Verdikt súdu by sa mal dozvedieť práve 14. februára 2015. Iróniou je, že práve v tento deň sa dostane do kín filmové spracovanie knihy.

USA/ nt
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti