Kráske z Resident Evil vykukol prsník. Po dvoch deťoch to už nie je to, čo kedysi

profimedia-0239278905.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Milla mala na sebe voľné čierne nohavice a sako rovnakej farby, pod ktorým nemala nič. V istej chvíli tak ukázala celý prsník.

Mnohí si ju ešte pamätáme z Modrej lagúny. Nádherné dievča s očami modrými ako azúrové more. Muži zase kvôli nej slintali vďaka úlohám v niekoľkých snímkach Resident Evil. Dnes 40-ročná Milla Jovovich je stále krásna žena, ale už je aj matkou, a to na nej zanechalo nejaké tie stopy.

Zdroj: Profimedia.sk

Kedysi modelka sa opäť vrátila nielen pred kamery, ale aj objektív fotoaparátu. Pred pár dňami fotila na Time Square s modelkami zvučných mien ako Adriana Lima, Eva Herzigova, Carolyn Murphy, Isabeli Fontana a Liya Kebede. Výsledné fotografie uvidia fanúšikovia v talianskej edícii magazínu Vogue.

Zdroj: Profimedia.sk

Milla mala na sebe voľné čierne nohavice a sako rovnakej farby, pod ktorým nemala nič. V istej chvíli tak ukázala celý prsník. Žiaľ, už nie je v takej forme ako kedysi. Herečka však dojčila dve deti, čo je omnoho dôležitejšie. Tiež je veľmi sympatické, že vo svete, kedy sa nechá vylepšiť už každá druhá, ona ostáva stále prirodzená.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sako

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.