Šoubiz

Rodičia bojkotujú koncerty Miley Cyrus. Nebudeme sa pozerať na porno šou!

Miley Cyrus
Zdroj: SITA

Vstupenky, ktoré si zakúpili, predávajú ďalej!

A je to tu! Búria sa. Miley Cyrus si totiž koncerty pomýlila s erotickou šou. Namiesto toho, aby predvádzala svoj talent, ukazuje len svoje telo, na pódiu naznačuje masturbovanie a sex. Neustále má na sebe úsporné kostýmy, rozťahuje nohy, vyplazuje jazyk a je nechutná!

Zdroj: Instagram

Rodičia zvykli na jej koncerty brávať svoje deti, ale tomu je zrejme koniec. Už aj oni pochopili, že Miley nie je tá Disney hviezda, ale samopašná rozpustená hviezdička. Vedenie bolo zaplavené sťažnosťami a ľudia vyvíjajú tlak na nahrávaciu spoločnosť, aby celé toto turné zrušila. Celý jej tím mal pre to mimoriadnu poradu.

Zdroj: SITA

Mnohí reagovali, že už predávajú vstupenky cez Ebay a iné portály. Jeden z rodičov dokonca napísal, že svoju deväťročnú dcéru zobral z koncertu preč, lebo sa odmietol pozerať na to, čo Miley predvádza. A pravdaže pred očami jeho dieťaťa.

Zdroj: SITA

Zdroj z jej okolia sa vyjadril, že Cyrus miluje šokovať ľudí a práve preto sa na tomto turné rozhodla zájsť až do extrémov. Prináša jej to však samé problémy. Už je toho príliš!

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Zdroj: SITA



VANCOUVER/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.