Šoubiz

Herci z Krok za krokom vtedy a teraz

Krok za krokom
Zdroj: filmyserialyzdarma.blogspot.com

Čo robí dnes Dana Foster alebo J.T. Lambert?

Jeden z najobľúbenejších seriálov sa nakrúcal v rokoch 1991 - 1998. Každý si určite pamätá na bláznivú rodinku Fosterových a Lambertových z Krok za krokom. Ako sa Frank Lambert a Carol Foster do seba zaľúbili, vzali sa a chtiac-nechtiac sa tak ich rodiny museli spojiť.

Zdroj: filmyserialyzdarma.blogspot.com

Večný boj medzi Al, J.T., Brandonom Lambertovými a Markom, Danou, Karen Fostrovými sledovali milióny divákov takmer po celom svete. Niektorí stále hrajú a sú aktívni, iní robia niečo úplne iné a nevie sa, kde zmizli. Pozrite si, ako vyzerajú teraz a čo s nimi vlastne je.

Zdroj: facebook.com

Brandon Call alias J.T. Lambert už nehrá dlho. Po skončení seriálu sa oženil, teraz je rozvedený a od roku 2006 žije v San Diegu, kde pracuje na čerpacej stanici svojich rodičov. 37-ročný Brandon má 14-ročnú dcéru.

Zdroj: washedupcelebrities.blogspot.com

Malá Al Lambert je dnes krásna 34-ročná žena, ktorá sa herectvu stále venuje. Christine Lakin sa objavila vo viacerých seriáloch, napríklad aj vo Veronice Marsovej, hrala aj po boku Paris Hilton vo filme The Hottie and the Nottie v roku 2008. Vyštudovala komunikáciu.

Zdroj: Profimedia.sk

A čo je so šprtom Markom? Christopher Castile má 33 rokov a vzdelaniu ostal verný tak ako v seriáli. Vyštudoval vysokú školu v južnej Kalifornii, v roku 2002 sa zasnúbil a dnes učí ekonómiu na Downey High School v Downey v Kalifornii.

Zdroj: topky.sk

Dana, Dana, Dana. Vzdelaniachtivá a protivná Dana. To bola Staci Keanan. Málokto možno vie, že jej pravé meno je Anastasia Sagorsky, keďže má ruské korene. 38-ročná Staci sa naďalej venuje herectvu a je vydatá za herca a producenta Guya Birtwhistlea.

Zdroj: Profimedia.sk

Krásna Karen už dnes nie je až taká krásna ako kedysi. Angela Watson sa po seriáli ešte objavila v niekoľkých filmoch, založila si organizáciu, kde pomáha detským hercom. 38-ročná Angela spievala v country skupine.

Zdroj: Profimedia.sk

Malý Brandon má teraz 29 rokov a stal sa z neho kus veľkého chlapa. Z poslednej série Kroku za krokom záhadne zmizol a ako o hercovi o ňom už nepočuť.

Zdroj: pattygopez.buzznet.com

Bláznivý a sexy Cody. Sasha Mitchel má 46 rokov, robil svojho času aj modela a bol veľmi úspešný. Dnes je ženatý s Rachel Mitchell a má štyri deti. Stále je však rovnako sexy.

Zdroj: sashamitchell09.webs.com

Zdroj: sashamitchell09.webs.com

Frank a Carol. Slávna manželská dvojica má už po 60-tke. Patrick Duffy známy aj ako Bobby z Dallasu má 64 rokov, krásna Carol 67 rokov. Krása jej stále ostala a na to koľko má rokov vyzerá úžasne. Momentálne má vlastnú šou, Patrick Duffy naposledy pracoval na novom Dallase.

Zdroj: Profimedia.sk

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: Profimedia.sk

USA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.