Beckhamovci oslavujú výročie. Victoriu v svadobnom nespoznáte

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Okrem vyznania zverejnili aj archívne snímky z ich veľkého dňa D.

Beckhamovci patria medzi najstabilnejšie páry Hollywoodu. Aj keď zažili aj búrlivejšie obdobia, kedy sa na svetlo sveta dostávali informácie o údajných Davidovych neverách, vždy to obstáli s gráciou. Aspoň tak pôsobili na novinárov navonok. Čo sa deje za dverami ich domu, nikto nevie. Dnes oslavujú 17. výročie svadby a na Instagrame si vyznali lásku.

Okrem vyznania zverejnili aj archívne snímky z ich veľkého dňa D. Za 17 rokov sa poriadne zmenili. Aj v ich prípade platí, že starnú do krásy. Minimálne to platí pre Victoriu. Nemôžeme povedať, že by jej svadobné šaty nepristali, no ten strapatý, krátky účes s korunkou by dnes určite nezvolila.

Uznávaná módna návrhárka sa nie raz vyjadrila, že keď sa obzrie do minulosti, nechápe, ako sa tak mohla prezentovať. Jej nerozlučným doplnkom bol hlboký výstrih, v ktorom vystavovala umelé prsia. Neskôr si implantáty dala zmenšiť a miesto vyzývavých šiat nosí elegantné kúsky prevažne z jej dielne. Jediné, čoho sa asi nikdy nevzdá, sú vysoké podpätky. Napriek tomu, že jej ich lekár zakázal nosiť.

David na svadobných snímkach vyzerá ako mladé chlapča. Dnes je z neho vyzretý a stále sexy otec štyroch detí. Pod fotku na Instagram napísal: „Bol som veľmi šťastný, že som stretol niekoho, kto má tú istú motiváciu a chce dosiahnúť tie isté veci v živote. Máme krásne štyri deti a nemohol by som si pre ne priať milujúcejšiu a starostlivejšiu mamu. Šťastné výročie, milujem ťa."


USA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Láska

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.