Justin Bieber splnil sen najmilovanejšej osobe. Pozrite sa, aký

Matka justina Biebera Pattie Mallette
Zdroj: SITA

Napísal pieseň pre svoju matku a zverejnil s ňou video.

Matka kanadského speváka Justina Biebera Pattie Mallette vraj s pomocou syna nahrala svoju prvú pieseň. Skladbu údajne zložil Bieber, ktorý ju pre matku napísal 20. februára v Atlante.

"Toto bola najlepšia noc môjho života. Justin Bieber, bol si ku mne taký zlatý, užila som si s tebou veľa zábavy. Milujem ťa," napísala 37-ročná Mallette prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Zdroj: SITA

"Skvelá noc, počas ktorej som nahrala moju prvú pieseň. Ďakujem ti láska za to, že si ju pre mňa napísal!" pripísala neskôr.

O matkinom hudobnom počine informoval aj 19-ročný spevák, ktorý prostredníctvom služby Instagram zverejnil krátky záber z nahrávania piesne. Neskôr matke tiež odkázal, že ju miluje.

Mallette a Bieber sú vraj v kontakte každý deň. "Veľa ľudí si myslí, že si schovávam hlavu do piesku alebo nemám záujem o to, čo robí. Viem, kto je môj syn a určite nie vždy súhlasím s jeho konaním, ale nemusím sa o to hneď so všetkými deliť. Ľudia nepoznajú všetky tie očakávania a ostatné detaily z jeho okolia. Mám na to iný pohľad, pretože som mala možnosť sledovať ho, ako sa s týmito vecami dokáže vyrovnať," prezradila ešte minulý rok spevákova mama.

https://www.youtube.com/watch?v=Df59F9PPNWY


USA/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti