Hviezdny pár poriadne prekvapil. Rozvod sa vraj odkladá

Šťastná rodina?
Zdroj: Profimedia.sk

Paparazzi pred nedávnom zachytili rodinu, ako spolu oslavujú Deň nezávislosti.

Bol to jeden z najstabilnejších párov v Hollywoode. Pred rokmi by nikomu ani nenapadlo, že by láska medzi Benom Affleckom a Jennifer Garner mohla niekedy vyprchať. Stále si dobre pamätáme, ako Ben v každej ďakovnej reči na verejnosti nezabudol spomenúť, že by nič nedosiahol bez svojej drahej manželky.

Po desiatich rokoch manželstva ale minulý rok oznámili, že sa budú rozvádzať. Aj keď povedali, že každý ide svojou cestou, stále boli spolu kvôli deťom - Violet (10), Seraphnie (7) a Samuel (4).

Magazín US Weekly teraz prišiel s informáciou, že rozvod sa odkladá. Zdroj z ich blízkeho okolia im mal povedať, že herečka sa vyjadrila, že rozvod prišiel veľmi rýchlo a pred niekoľkými týždňami sa veci zmenili.

Zdroj: Profimedia.sk

„Zdá sa, že Jen ho stále miluje. Zameriava sa ale hlavne na deti. Nevyzerá to tak, že smerujú k rozvodu," píše US Weekly. Ben vraj tiež chce manželstvo zachrániť a neukončiť ho raz a navždy.

Paparazzi pred nedávnom zachytili rodinu, ako spolu oslavujú Deň nezávislosti. Všetci boli pokope a vyzerali naozaj šťastne. Či sa tak tvárili len kvôli deťom, je otázne. Fanúšikov tohto páru by ale určite potešilo, keby sa k sebe vrátili.

Zdroj: Profimedia.sk


USA/US Weekly, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Láska

Dôležité udalosti