Zasnúbená Pippa Middleton sa pochválila prsteňom. Odhadnite jeho cenu

Zásnubný prsteň Pippy Middleton
Zdroj: Profimedia.sk

Jej manželom sa stane James Matthews.

Keď sa Pippa Middleton a jej priateľ James Matthews vybrali na výlet do Lake District, netušila, že odtiaľ odíde so špeciálnym prekvapením. Rovnako ako mnoho iných turistov sa dvojica pristavila na kopci a užívala si výhľad, keď tu zrazu James pokľakol a požiadal svoju partnerku o ruku. A ona povedala áno. Píše Daily Mail.

Dvojica spolu randila v roku 2012, ale potom sa rozišla. Láska ich opäť spojila minulý rok. Svadba by sa mala uskutočniť budúci rok.

Zdroj: Profimedia.sk

Zo zásnub je nadšená nielen Pippa, ale aj jej staršia sestra Kate Middleton s manželom princom Williamom. O rodičoch Michaelovi a Carole Middletonovcoch ani nehovoriac.

Ešte predtým, ako James pokľakol, požiadal o Pippinu ruku jej otca Michaela. "Je tradicionalista a chce robiť veci správne. Najskôr teda potreboval súhlas otca," povedal blízky zdroj.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

"Mike a Carole sú veľmi šťastní. Jamesa majú radi a vedia, že ich dcéra s ním bude šťastná," prezradil iný zdroj.

James Matthews má 40 rokov a je vnukom baníka zo severu Anglicka. Síce má skromný pôvod, ale pochádza z bohatej rodiny. Jeho otec David začínal ako mechanik v Rotherhame, neskôr zbohatol vďaka podnikaniu s motorovými vozidlami.

Medzitým sa už Pippa ukázala na verejnosti so snubným prsteňom. Daily Mail oslovil odborníkov, aby odhadli jeho hodnotu. Kreatívny riaditeľ 77 Diamonds David Allen odhadol jeho hodnotu na 200-tisíc libier (239 889 eur).

Ďalší dvaja experti na klenoty Rod Harris a Neil Geddes sa zase zhodli na tom, že briliantový kúsok je v štýle art deco.

Zdroj: Profimedia.sk


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zásnuby

Dôležité udalosti