Sestra Kate Middleton má rada luxus. Len na ľavej ruke nosí 300-tisíc eur

Pippa Middleton
Zdroj: Profimedia.sk

Porovnávajú ju s Kate, ktorá je povestná svojou skromnosťou.

Pippa Middleton je zasnúbená len niekoľko dní a už ju paparazzi prenasledujú na každom kroku. Ešte stále sa nenabažili pohľadu na jej snubný prsteň. Ten má hodnotu viac ako 250-tisíc libier. Ide o kúsok v štýle art decor, ktorý tvorí 50 trojkarátových diamantov a 18 karátové ružové zlato.

Zdroj: Profimedia.sk

Keď si sestra Kate Middleton vyšla v stredu do mesta, k prsteňu doplnila aj luxusné hodinky Cartier v hodnote 14 500 libier. Len na ľavej ruke tak mala šperky v hodnote 316 000 eur.

Už teraz Pippa čelí kritike, že by mala viac premýšľať, ako bude svoje bohatstvo prezentovať. Porovnávajú ju s Kate, ktorá je povestná svojou skromnosťou aj napriek tomu, že je vojvodkyňou a princeznou. Počas finále Wimbledonu mala Kate hodinky v hodnote 4000 libier. Na spoločenské podujatia nosí šaty, ktoré by si mohla dovoliť aj bežná žena.

Zdroj: Profimedia.sk

Lenže Kate je členkou kráľovskej rodiny, ktorá žije z ľudu. Je jej úlohou prezentovať sa skromnosťou. Ale o Pippe to neplatí. Jej manželom sa stane bohatý podnikateľ James Matthews, takže si môže nosiť čo chce.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zásnuby

Dôležité udalosti