Nové rozkošné fotografie: Prince George oslavuje tretie narodeniny

Princ George
Zdroj: TASR

Malý princ rastie ako z vody.

Ako ten čas letí. Zdalo sa to ako včera, keď vojvodkyňa z Cambridge vyšla v spoločnosti manžela pred pôrodnicu a novinárom a ľudu predstavila prvého potomka kráľovského páru. Kate Middleton porodila princovi Williamovi syna. Malý princ dostal meno George.

Zdroj: Profimedia.sk

Dnes oslavuje tretie narodeniny a pri tejto príležitosti sa rodina podelila o štyri nové fotografie zo záhrady v Kensingtonskom paláci. George je na nich zachytený pri tom, ako sa hojdá na hojdačke, na ktorej sú do dreva vyryté mená jeho rodičov. Na ďalších snímkach uteká bosý po tráve alebo ponúka rodinnému psíkovi Lupovi nanuk.

Zverejňovanie rodinných fotografií sa akosi stáva zvykom. Je to práve vďaka Kate Middleton, ktorá je vášnivou fotografkou. Tentoraz sa ale spoľahli na profesionála.

Zdroj: TASR

"Som vďačný za túto príležitosť. Fotenie bolo uvoľnené a príjemné. Som poctený, že sa kráľovská rodina rozhodla podeliť s mojimi fotografimi s verejnosťou," povedal fotograf Matt Porteous.

"Vojvodkyňa a vojvoda sú šťastní, že sa môžu podeliť o tieto fotografie s verejnosťou a dúfajú, že sa budú ľuďom páčiť. Takto chcú poďakovať všetkým, ktorí posielali správy a blahoželania princovi Georgeovi," povedal hovorca Kensingtonského paláca.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Princ George

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.