Šoubiz

Dievčatá z dua TWiiNS prezradili, ako si udržiavajú sexy postavu

TWiiNS
Zdroj: Stanislava H. Hricova

A aké hviezde spolupráce ďalej chystajú?

Daniela a Veronika Nízlové už nejaký čas prebývajú v Miami, kde sa skvele uchytili a priniesli viaceré spolupráce s menami ako Snoop Dogg alebo Flo Ridom. Sú sexy, mladé, krásne a úspešné. Ako to robia?

Zdroj: Stanislava H. Hricova

Dievčatá, za veľkou mlákou ste sa pekne rozbehli, plánujete spoluprácu s nejakou ďalšou známou hviezdou?

Ďakujeme, okrem singlu s Flo Ridom máme pripravené ďalšie so Snoop Doggom a Akonom a v budúcnosti toho bude možno aj viac. Veľmi sa z týchto spoluprác tešíme, je to pre nás nezabudnuteľný zážitok do konca nášho života!

Ako ste sa k týmto slávnym ľuďom vlastne dostali?

V roku 2010 sme si zbalili kufre a odleteli do LA, začínali sme prakticky od nuly. Začiatky boli dosť ťažké, časom sme tam nazbierali nejaké kontakty. Dostať sa k nim bola zásluha celého nášho tímu, ktorý na tom pracoval niekoľko mesiacov.

Rozhodli ste sa v Amerike ostať už nastálo?

Amerika je síce krásna, ale len na chvíľku. Na Slovensku máme rodinu a kamarátov, tu sa cítime doma. Nevieme si predstaviť, že by sme tam ostali nastálo. Momentálne sa častejšie zdržiavame na Slovensku a pracovne vylietavame, kde treba.


Baby, prezraďte, ako si udržiavate takú sexy štíhlu postavu? Čo pre to robíte?

Dva až trikrát do týždňa sa snažíme cvičiť. Klasické fitko nás až tak nebaví, preto chodíme na jumping, spinning, piloxing, kruhový tréning, do toho ešte nejaké tanečné hodiny. Pohyb je základ.

Ak teda niečo robíte pre postavu , snažíte sa aj zdravo stravovať? Dajte nejaké „know-how".

Varíme doma každý deň, jeme pravidelne, náš jedálniček tvorí hlavne mäso a zelenina. Obyčajnú múku sme nahradili špaldovou, z hladkej robíme palacinky a koláče, keď máme chuť na sladké. Z celozrnnej pečieme špaldový chlieb. A určite treba dodržiavať pitný režim, samozrejme vyhýbame sa sladeným vodám, najzdravšia je voda s citrónom. Ale niektoré dni máme výnimky a doprajeme si aj tučné jedla.

Máte pocit, že tam, kde žijete je v šoubiznise nutné byť štíhle a krásne? Lebo ja mám taký pocit, že je to trend, ktorým sa, kto tam príde, musí riadiť, aby držal krok.

Určite sa príjemne pozerá na krásnych a štíhlych ľudí, ale to nie je všetko. Človek musí mať hlavne charizmu a musí z neho vyžarovať dobrá energia a vtedy je úplne jedno, či máte to kilečko navyše.


Ste stále single alebo nie? Ako je to teraz u vás s chlapmi? Určite tam máte milióny nápadníkov.

Obe sme šťastne zadané.

Nemali ste nejaké ponuky, prípadne nerozmýšľate aj nad herectvom? Seriál so slovenskými dvojičkami by bol zaujímavý.

Nejaké ponuky boli, mali sme si zahrať v jednom hollywoodskom filme, ale nakoniec celý projekt zlyhal na investoroch. Nejaké skúsenosti s herectvom sme už v minulosti mali, hrali sme hlavne úlohy v muzikáli Rebelové, kde sme sa alternovali v úlohe Terezy. Bola to výborná skúsenosť, aj nás to veľmi bavilo, čiže keby prišla nejaká zaujímavá ponuka, nebránili by sme sa jej.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


BRATISLAVA/Andrea Leitmannová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.