Šoubiz

Keď budeš moja sa vracia! Toto ste o vašej obľúbenej telenovele netušili

Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) a Diego (Sergio Basañez)
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) a Diego (Sergio Basañez) Zdroj: Avant Venture Distribution

V čase nakrúcania to v súkromí poriadne iskrilo nielen medzi predstaviteľmi Palomy a Diega, ale i...

od 1. augusta sa na obrazovky Doma každý pracovný deň popoludní o cca 14.45 vráti mimoriadne obľúbená mexická telenovela Keď budeš moja (Cuando seas mía). Príbeh mladej, krásnej a ambicióznej zberačky kávy Theresy Suárezovej (Silvia Navarro), ktorej nik nepovie inak ako Paloma, pozná určite každý, kto posledné desaťročie žil na Slovensku.

V čom spočíva úspech tejto telenovely, ku ktorej sa stále tak radi vraciame? Nuž, tvorcovia v tom majú jasno. Hlavní hrdinovia vraj prejavovali až nezvyčajne silnú vášeň.

„Chceli sme posilniť romantickú stránku príbehu. Pôvodne sme plánovali zaradiť viac nebezpečných a napínavých scén, ale nakoniec sme urobili kompromis, aby sa v niektorých krajinách mohla telenovela vysielať aj pred ôsmou hodinou večer. Viac ako nahotu sme zdôraznili city a sociálny podtón príbehu,“ povedali tvorcovia.

Zdroj: Avant Venture Distribution


Rovnako na tom boli aj predstavitelia intrigánskych manželov Bárbary a Fabiána, mexickí herci Anette Michel a Rodrigo Abed. Počas nakrúcania seriálu medzi nimi vzplanula iskra, a tak sa manželmi stali nielen na televíznych obrazovkách, ale aj v skutočnosti. V roku 2002 si povedali čarovné „Áno!“ Manželstvo im však vydržalo iba rok, v roku 2003 sa rozviedli...


Prečítajte si aj:
* Jedine u nás: Toto budú slovenské hlasy tureckých hviezd v seriáli Vymenené životy!
* Sarita zo Skrytej vášne: Stále ako dievčatko!
* Chutný koktail z Velvetu: Namiešajte si ho aj vy!

MEXIKO/ Jakub Trajteľ

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti