Rihanna si s trčiacimi bradavkami obzerala Prahu. V električke popíjala víno

Rihanna v električke.
Zdroj: Profimedia.sk

Hotelový personál jej do historického dopravného prostriedku nanosil jedlo, alkohol a ľad.

Ak ste sa včera večer kochali krásou stovežatej Prahy, možno ste ani netušili, že spolu s vami obdivuje historické centrum aj svetová hviezda Rihanna. Speváčka mala v rámci turné Anti World Tour koncert u našich susedov v utorok večer. V Prahe pobudla ešte jeden deň a v stredu vyrazila na prehliadku mesta historickou električkou.

Kým pre iných „smrteľníkov" je jazda električkou bežná až nudná záležitosť, Rihanna si ju užila naplno. Personál z luxusného hotela Four Seasons, kde bola ubytovaná, jej totiž do staručkého dopravného prostriedku nanosil jedlo, fľaše šampanského a vína a nádobu s ľadom.

Zdroj: Profimedia.sk

Okružná jazda centrom trvala hodinu. RiRi si stihla pozrieť Národné divadlo, Karlovo námestie či Malú Stranu. Za električkou išlo niekoľko áut s ochrankou. Kým ona mala z jazdy zážitok, Česi z toho podľa portálu Blesk.cz až takí nadšení neboli. Problém bol v tom, že hviezda spolu s jej ochrankou upchala dopravu.

Už len prítomnosť speváčky pútala veľkú pozornosť. Neprehliadnuteľná ale bola aj vďaka jej outfitu. Rihanna nepodlieha žiadnym trendom, ona ich sama vytvára. Do Prahy si obliekla biele obtiahnuté šaty bez podprsenky, členkové topánky na podpätku rovnakej farby, ktoré pripomínali ponožky a cez seba mala prehodenú kožušinovú štólu. Oči jej pred slnkom chránili futuristické okuliare.

Zdroj: Profimedia.skPRAHA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Praha

Dôležité udalosti