Syna slávneho hollywoodskeho herca prepustili po rokoch z basy

Televízne ceny Emmy
Zdroj: sirion.sk

Camerona Douglasa odsúdili pred šiestimi rokmi za obchodovanie s drogami, ale neskôr mu trest sprísnili. Urobil prešľap.

Syna americkej hviezdy strieborného plátna, herca a producenta Michaela Douglasa (71) prepustili po takmer siedmich rokoch z väzenia. Potvrdil to podľa televíznej stanice ABC aj hovorca slávneho umelca.

Camerona Douglasa (37) odsúdili v roku 2010 za obchodovanie s drogami na päť rokov odňatia slobody nepodmienečne. Za mrežami ho však prichytili s narkotikami, čo mu vynieslo predĺženie pobytu vo väzení. Na slobodu sa pôvodne mal dostať až v roku 2018.

Syn slávneho otca a vnuk nemenej slávneho starého otca - Kirka Douglasa - je podľa internetového portálu People.com aktuálne v resocializačnom zariadení.

Michael Douglas opakovane kritizoval väzenské pomery v Spojených štátoch, ale aj systém, na základe ktorého nemohol vidieť syna po dva roky. Podľa jeho slov by sa na väzenských podmienkach pre drogovo závislých, ktorí sa nedopustili násilného trestného činu, malo v USA urgentne niečo zmeniť.

LOS ANGELES/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti