Nicole Scherzinger v bikinách. Od jej krásneho tela neodtrhnete oči

Nicole Scherzinger
Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka oddychuje na luxusnej jachte.

Americká speváčka Nicole Scherzinger oddychuje na jachte v Grécku. Tridsaťosemročná bývalá členka skupiny Pussycat Dolls sa podľa záberov paparazzov veľmi dobre zabávala. Do rytmu hudby sa vykrúcala najskôr v bielych čipkovaných šatách a neskôr odhalila svoje sexy vypracované telo v červených bikinách. A veruže sa bolo na čo pozerať. Napriek tomu, že o dva roky oslávi štyridsiatku, už roky má telo v dokonalej forme.

Zdroj: Profimedia.sk

Hoci by táto kráska už túžila po rodine, jej sen sa ešte nesplnil. Veľmi blízko k tomu mala s pretekárom F1 Lewisom Hamiltonom, s ktorým tvorila pár päť rokov. Dvojica už bola zasnúbená a kolovali chýry aj o ich blížiacej sa svadbe. To bol však viac Nicolein sen ako Lewisov. Pretekár sa chcel ešte sústrediť na svoju kariéru, v ktorej sa mu momentálne mimoriadne darí.

Zdroj: Profimedia.sk

Odkedy sa dvojica rozišla, Nicole už prežila krátky vzťah s mladším futbalistom a momentálne má tráviť čas s o 13 rokov mladším tenistom Grigorom Dimitrovom. Toho by ste však na dovolenke na jachte hľadali márne. Nicole relaxuje s kamarátkami.

Zdroj: Profimedia.sk

GRÉCKO/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sexy

Dôležité udalosti