Adrenalínová výzva Jána Tribulu: Trúfol si na ňu prezident Andrej Kiska

Andrej Kiska v Adrenalínovej výzve Jána Tribulu.
Andrej Kiska v Adrenalínovej výzve Jána Tribulu. Zdroj: TV Markíza

„Podávali sme si ruky, chytali sme sa a navzájom sme sa zachraňovali," opísal zážitok redaktor.

Prezident Andrej Kiska sa vykúpal v rozbúrenej vode a svedkami všetkého boli naši zlatí olympijskí medailisti. Adrenalínová výzva Jána Tribulu pokračuje na divokej vode v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši. Prezident sa ešte pred svojim odletom do dejiska letnej olympiády v brazílskom Riu nechal nahovoriť na rafting.

Andrej Kiska s Jánom Tribulom spolu raftovali na divokej vode v Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť im pritom robili naši úspešní olympionici Elena Kaliská a Michal Martikán. „Každý z nás absolvoval po jednej jazde samostatne a potom sme si dali jednu spoločnú jazdu vo štvorici. Všetkých sme však trochu zaskočili, keď sme v polovici jazdy všetci vyskočili z raftu a začala nás unášať voda. Keď sme už plávali vo vode, podávali sme si ruky, chytali sme sa a navzájom sme sa zachraňovali. Bolo to také milé," opisuje akčné minúty markizácky redaktor.

„Mal som s ním možnosť stráviť dve hodiny. Veľa sme sa nasmiali. Bolo to bláznivé, lebo klasický rafting na divokej vode sme si po prvýkrát v živote užili obaja v spoločnosti olympionikov. Elena s Mišom nás veľmi chválili, hovorili, že sme boli obaja šikovní. Ale ja mám dojem, že to boli len zdvorilostné lichôtky, lebo som mal pocit, že obaja pádlujeme niekde inde," zabáva sa Tribula.

Zdroj: KPSR

 „Zaujímavosťou je, že na konci trasy natiahli siete, keby bolo najhoršie. Pre istotu. Ale nakoniec sme ich nemuseli použiť, z vody sme sa vymotali. Prezident mal na brehu množstvo fanúšikov, ktorí sa prišli pozrieť na naše dobrodružstvo,"

Zdroj: KPSR

Pozrite si prezidentskú Adrenalínovú výzvu Jána Tribulu:


LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Politika

Dôležité udalosti