V Brazílii sa to hemžilo veľkými zadkami. Muži nevedeli, kam skôr pozerať

Miss Bum Bum
Zdroj: Profimedia.sk

Do piateho ročníka súťaže sa zapojili stovky dievčat z 27 štátov v Brazílii. Do finále sa však dostalo len 15 z nich.

Kým v Rio de Janeiro uzavreli niektoré cesty pre cyklistické preteky v rámci Olympijských hier, v Sao Paulo to bolo z iného dôvodu. Po meste sa totiž prechádzali polonahé krásavice, ktoré predvádzali najmä svoje väčšie oblé pozadia. Všetko to finalistky súťaže Miss Bum Bum, ktoré bojujú o titul najkrajšieho zadku v Brazílii.

Do piateho ročníka súťaže sa zapojili stovky dievčat z 27 štátov v Brazílii. Do finále sa však dostalo len 15 z nich a vo finále sa stretnú v novembri. Usporiadateľ súťaže a novinár Cacau Oliver povedal pre Reuters: "Je to súťaž krásy zameraná na brazílsky zadok. Chceme ukázať, ako sa o svoje telo starajú krásne Brazílčanky. Táto súťaž tiež ukazuje ich silu."

Medzi súťažiacimi nájdete aj matku s dcérou. Bruna Ferraz a Eduarda Moraes sa stretnú vo finále. "Je to skvelé, že tu môžem byť s dcérou Eduardou," povedala Bruna. "Je mi cťou ukázať, že som po nej podedila dobré gény," dodala Eduarda.

Kým po minulé roky boli plastické operácie povolené, tentoraz ich usporiadatelia zakázali. Dievčatá museli preukázať, že nepodstúpili žiadny zákrok.


SAO PAULO/ nt
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Brazília

Dôležité udalosti