To najlepšie z Rihanny vo Viedni: Holé prsia, zadok a tvár ako dievčatko

Rihanna vo Viedni
Zdroj: Instagram

RiRi prekvapila. Tentoraz nedominovala šou, ale jej spev.

Rihanna v rámci turné Anti World Tour vystúpila v utorok večer aj v susednej Viedni. Keďže to bolo pre Slovákov najbližšie miesto, kde ju mohli vidieť, v koncertnej hale bolo na každom kroku počuť slovenčinu.

Barbadoská princezná si dala načas a nechala tisícky fanúšikov poriadne dlho čakať. Sála sa zaplnila okolo 19.30 h, no Rihanna začala spievať až po 22.00 h. Hneď ako vyšiel z jej úst prvý tón hlasu, všetci vedeli, že sa čakať oplatilo.

Iná Rihanna

Ak ste boli na jej koncerte vo Viedni pred troma rokmi, čakali by ste, že aj toto turné bude plné efektov a v popredí bude skvelá šou a nie spev. Rihanna ale prekvapila. Stage bol jednoduchý, jediný extravagantný prvok bol visutý mostík, na ktorom sa vlnila rovno nad hlavami fanúšikov a padajúca pena. RiRi tentoraz stavila na spev a skvelých hudobníkov.


Holé prsia, vrtiaci sa zadok a tvár ako dievčatko

Samozrejme, nebola by to ona, keby nepredviedla čo to zo svojho tela a neukázala, ako sa robí poriadny twerk. Rihanna odhalila holé prsia v čiernom priesvitnom overale, pod ktorým mala oblečené iba čierne tangá. Pri pohľade na jej postavu nejednému mužovi spadla sánka. Na začiatku koncertu zase odhalila svoj o niečo väčší zadok a jej pohyby pripomínali posteľové scény.

Keď sa ale prihovorila viedenskej hale plnej ľudí milým hlasom a usmiala sa, vyzerala ako dievčatko. Aj keď Rihannu poznáme ako škandalóznu speváčku, ktorá sa neriadi žiadnymi pravidlami, pri pohľade na jej skromný úsmev a pokoru v očiach by ste jej všetky prestrelky odpustili.

To najlepšie z koncertu

 


VIEDEŇ/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Viedeň

Dôležité udalosti