Bagárová v presvitajúcom body. Veď už mohla byť aj nahá

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram/ Monika Bagárová

Z tejto fotky bude mnohým mužom poriadne horúco.

Dvadsaťdvaročná speváčka Monika Bagárová je mimoriadne obľúbená nielen vďaka jej kráse, skvelému spevu, ale aj milej a najmä skromnej povahe. Vždy sa na verejnosti prezentuje slušne a určite nehrozí, že by vyrobila nejaký škandál.

Monika sa dostala do povedomia vďaka speváckej súťaži SuperStar, ktorú síce nevyhrala, ale patrí medzi najvýraznejších účinkujúcich a je jednou z malá, ktorej sa podarilo presadiť na hudobnej scéne v Česku a Slovensku. Dokonca má veľký potenciál preraziť aj za veľkou mlákou. Do New Yorku dokonca veľmi často cestuje, keďže tam má rodinu a priateľov.

Bagárovú ľudia dlho vnímali ako nežné dievčatko. Ale v posledných rokoch ukazuje, že je z nej už sexy žena. Na spoločenské akcie sa oblieka odvážnejšie, ale nikdy nie tak vyzývavo, aby pôsobila vulgárne. Niekoľkokrát sa ukázala už aj v bikinách a samozrejme, že vždy vyzerala skvele.

Na Instagrame ale pred pár dňami zverejnila snímku, z ktorej bude mnohým mužom poriadne horúco. Speváčka má na sebe ružové body, ktoré ale trochu presvitá, a tak Monike vidieť bradavvky a ešte šťastie, že fotka je v dolnej časti tmavšia, lebo inak by sme videli aj niečo ešte intímnejšie.

BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sexy

Dôležité udalosti