Video ukazuje, ako opitý Johnny Depp zaútočil na manželku

Johnny Depp
Zdroj: tmz.com

Mladej herečke nikto neveril, že ju jej manžel týral.

Keď tvrdila, že ju manžel týral, nikto jej to neveril. Americká herečka Amber Heard sa pred rokmi prezentovala ako bisexuálka a roky tvorila pár so ženou. Počas nakrúcania snímky Rumový denník sa ale zamilovala do herca Johnnyho Deppa. Hviezda Pirátov z Karibiku opustila dlhoročnú partnerku Vanessu Paradise a oženila s Amber.

Každý si myslel, že ich manželstvo je ako jedna rozprávka. O ich problémoch nikto ani len netušil. O to väčší šok to bol, keď krásna Amber koncom mája zverejnila fotografie s modrinami. Johnny mal na ňu zaútočiť a hodiť po nej jej mobilný telefón.

Dvojica teraz prechádza škaredým rozvodovým konaním, pri ktorom sa vyťahujú tiež najväčšie a najšpinajvšie tajomstvá. Johnny Depp je mimoriadne obľúbený, a preto mladej herečke nikto neveril, že by ju psychicky alebo fyzicky týral. Zastala sa ho ešte aj dcéra Lily-Rose a bývalá partnerka Vanessa. Dokonca aj prvá exmanželka. Všetky tvrdili, že na ne nikdy nesiahol.

Tridsaťročná Amber však teraz zverejnila video z incidentu s telefónom a poskytla ho portálu TMZ.com. Bolo to ráno v ich dome. Rozzúrený Johnny nevedel, že ho jeho manželka tajne nakrúca. Chodil po kuchyni, kopal do chladničky a vulgárne nadával. Potom si šiel po pohár na víno, čo sa taktiež nezaobišlo bez trieskania do skriniek.


Amber sa ho niekoľkokrát opýtala, čo sa stalo. Herec jej neodpovedal, len nepokojne chodil po kuchyni. Keď prišiel k pultu, aby si nalial plný pohár červeného vína, Amber sa ho spýtala, či už vypil celú fľašu, ktorá bola v zábere. Johnny si potom všimol, že ho nakrúca. Schmatol telefón a na videu je už vidieť len čierny obraz a počuť poriadny buchot. To mal byť moment, kedy herec hodil telefón po svojej manželka a ten ju mal zraniť na tvári. Následne mal po nej hodiť aj fľašu od vína. Ešte predtým na ňu zakričal: "Chceš vidieť niečo šialené? Ukážem ti niečo šialené."

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj z hercovho blízkeho okolia však tvrdí, že video je výrazne postrihané a na chýbajúcich záberoch je vidieť, ako sa mu Amber smeje.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Domáce násilie

Dôležité udalosti