Leonardo DiCaprio nie je veru dokonalý. Aj tak po ňom ženy túžia

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Profimedia.sk

Herec oddychuje v Malibu v Kalifornii aj s priateľkou Ninou Agdal.

Americký herec Leonardo DiCaprio mal od minulého roka náročné obdobie. Nakrúcal jeden film za druhým a jeho tvrdá práca sa konečne vyplatila. Tento rok získal prvého Oscara, hoci bol od roku 1993 nominovaný už šesťkrát. Po náročnom období tak prišiel zaslúžený oddych.

Zdroj: Profimedia.sk

Jeden z najžiadanejších a najlepšie platených hollywoodskych hercov momentálne relaxuje v Malibu v Kalifornii. Leonardovi robí spoločnosť rodina jeho dobrého kamaráta a kolegu Tobyho Maguiereho a jeho aktuálna priateľka Nina Agdal.

S modelkou dánskeho pôvodu už v minulosti randil a teraz si k sebe opäť našli cestu. Čo sa však Leonarda a jeho vzťahov týka, mnohí sú už skeptický, pretože dlho so žiadnou kráskou nevydrží a vždy zaloví v modelingových vodách.

Zdroj: Profimedia.sk

Leonarda zachytili na pláži paparazzi. Herec vyzeral spokojne a dobre sa zabával. Bol si zaplávať v mori a keď sa vracal k ležadlám, predviedol svoje oblejšie brucho v modrých plavkách. Hoci nie je dokonalý a nikdy nemal poriadne svaly, aj tak o ňom snívajú mnohé ženy z celého sveta.


MALIBU/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Láska

Dôležité udalosti