Kristen Stewart prvýkrát prehovorila o vzťahu s Pattinsonom: Bolo to otrasné!

Kristen Stewart s Robertom Pattinsonom
Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťšesťročná herečka o svojich vzťahoch doteraz nehovorila.

Americká herečka Kristen Stewart tvorila pár s kolegom so Ságy Twilight Robertom Pattinsonom takmer päť rokov. Fanúšikovia boli nadšení, že slávna Bella a upír Edward sú do seba zamilovaní aj v skutočnosti. Potom ale prišiel obrovský šok.

Dvojica sa zo dňa na deň rozišla a ani jeden z nich sa nechcel k ich vzťahu vyjadrovať. Neskôr sa vďaka paparazzi fotografom ukázalo, že Kristen bola Robertovi neverná s režisérom snímky Snehulienka a lovec Rupertom Sandersom. Nachytali ich, ako sa vášnivo bozkávajú v aute.

Ani jeden z nich sa nikdy na adresu toho druhého nevyjadroval. Kristen, ktorá momentálne randí so ženami, teraz exkluzívne prehovorila pre The New York Times T magazín.
Prezradila, že ich skutočný život sa stal zábavou pre ľudí.

"Ľudia nás chceli vidieť spolu tak veľmi, že sa náš vzťah zmenil na produkt. Už to pre mňa nebolo skutočné. Bolo to strašné. Neznamená to, že chcem skrývať to, aká som a čo vo svojom živote robím. Len nechcem, aby som sa stala súčasťou šoubiznisovej zábavy," povedala Kristen.

Dôvod, prečo teraz otvorene prehovorila je to, že chce pozitívne diskutovať o vzťahov rovnakého pohlavia. V súčasnosti totiž tvorí pár s producentkou Aliciou Cargile. Keď sa na krátky čas rozišli, chodila s francúzskou herečkou a speváčkou Soko.

"Nikdy som nehovorila o mojich vzťahoch, ale akonáhle som začala randiť so ženami, naskytla sa príležitosť prezentovať niečo naozaj pozitívne. Aj napriek tomu chcem chrániť svoj osobný život," dodala. Priznala, že ešte stále hľadá rovnováhu medzi ochranou súkromia a otvorenými rozhovormi pre médiá.
USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Láska

Dôležité udalosti