Adele urobila niečo, čo by neurobila skoro žiadna hviezda!

Adele
Zdroj: Instagram

Speváčka musela zrušiť koncert pre zdravotné problémy.

Máloktorá speváčka, spevák či skupina by urobila to, čo Adele. Britská hviezda musela zrušiť koncert vo Phoenixe v Arizone, pretože má nádchu. Kým jej kolegyne by to nechali na svojich manažérov a fanúšikovia by si našli len odkaz na sociálnej sieti, Adele sa svojim priaznivcom ospravedlnila osobne prostredníctvom videa.

"Ahojte všetci, špeciálne tí z Phoenixu. Dnes nemôžem vystúpiť a musím zrušiť môj druhý koncert. Je mi to veľmi, veľmi ľúto. Už pár dní mám nádchu a snažila som sa s ňou bojovať. Včerajší koncert som ešte zvládla a páčilo sa mi to, ale choroba nado mnou vyhrala. Veď aj počujete, aký mám hlas. Ak by som aj spievala, nebolo by to dobré. Skutočne ma to veľmi, veľmi, veľmi, veľmi mrzí. Turné si užívam a koncerty obvykle neruším. Snažila som sa celé ráno spievať, ale nepomohlo to. Viem, že mnoho ľudí sem priletelo na koncert, ale sľubujem, že naplánujem ďalší koncert a vrátim sa sem," povedala Adele.

Speváčka sa rada zdržiava na americkej pôde. Svoj dom v Brightone ponúkla na predaj. Zamilovala sa totiž do Los Angeles, kde by sa rada presťahovala s manželom Simonom a synčekom.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti