Úplne rovnaká ako mama! Krásna dcéra Cindy Crawford ako modelka

Kaia Gerber
Zdroj: Instagram

Akoby sme sa pozerali na Cindy pred rokmi.

Jej mama sa prvýkrát objavila v magazíne ako modelka, keď mala 16 rokov. Jej dcéra to stihla o niečo skôr. Kaya Gerber má len 14 rokov a najnovšie žiari na obálke magazínu POP. V rozhovore prezrádza, že odmalička túžila byť ako jej mama a stať sa modelkou.


Nebolo to ale jej prvé profesionálne fotenie. Minulý rok zapózovala pred objektívom fotografa spolu s mamou. Snímky mohli ľudia vidieť v magazíne Vogue.

Toto fotenie mala na starosti fotografka Charlotte Walese. Kaiu nastylovala Charlotte Collet. Krásna tínedžerka rovnaké črty s mamou nezaprie. Akoby sme sa pozerali na Cindy pred rokmi.

Zdroj: POP magazine


"Nie je to o tom, že by mi to nikdy nenapadlo, pretože som o tom snívala odmalička. Ale nikdy som si nemyslela, že by to bolo takto skoro. Po titulke s mojou mamou mi došlo, že ono sa to skutočne deje. Ešte stále som trochu v šoku," prezradila Kaia.

Mladé dievča sa vo svete modelingu rozhodne nestratí. S mamou po boku, ktorá prežila obrovskú slávu a videla aj temné zákulisie, to bude mať omnoho jednoduchšie.
 
USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Modeling

Dôležité udalosti