Čo majú spoločné Lady Gaga, Rihanna a Barbora Švidraňová? Len spev to nie je

Rihanna, Lady Gaga, Barbora Švidraňová.

Viaceré známe interpretky ukazujú, že nemajú talent len na spievanie.

Excentrická speváčka Lady Gaga sa pred časom ukázala aj ako skvelá herečka v seriáli American Horror Stories. Za svoju úlohu získala dokonca ocenenie Zlatý glóbus. Teraz do seriálu mieri aj ďalšia slávna speváčka, Rihanna. Viaceré známe interpretky tak ukazujú, že nemajú talent len na spievanie. A takéto multitalenty máme aj u nás na Slovensku.

Barbadoská speváčka Rihanna valcuje hitparády a zbiera hudobné ocenenia. Teraz ju však jej fanúšikovia uvidia aj ako herečku. Dostala totiž úlohu v americkom seriáli.


Tvorcovia chceli dať rolu súčasnej hviezde, aby ju zobrazili novým vzrušujúcim spôsobom. Rihanna je fanúšikom seriálu, preto dlho neváhali a obsadili ju do piatej série. V americkej televízii sa objaví už budúci rok.

Svoj herecký talent ukázala v seriáli American Horror Stories aj speváčka Lady Gaga. A to rovno v hlavnej úlohe. Ako krvilačná grófka Elizabeth bola famózna. V januári tak zo Zlatých glóbusov odchádzala s ocenením za najlepšiu herečku v televíznom seriáli.

Barboru Švidraňovú u nás väčšina ľudí vníma ako herečku. Krásna ryšavka však bola najskôr speváčka, svoj talent predviedla aj v súťaži Hlas a nedávno aj v šou Tvoja tvár znie povedome.

Už tretí rok má kapelu, s ktorou tvoria vlastnú hudbu a koncertujú. Medzi slovenské speváčky, ktoré sa stali herečkami patrí aj talentovaná Nela Pocisková, ktorá zahviezdila v mnohých muzikáloch.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Herečka

Dôležité udalosti