Alicia Keys zaviedla nový trend. Do spoločnosti len bez mejkapu

Alicia Keys
Zdroj: TASR

Za svoj prístup, ale aj skvelú reč si vyslúžila standing ovation.

Speváčka Alicia Keys sa nikdy nemusela prezentovať sexy kostýmami alebo sa odhaľovať pre známe magazíny či na sociálnej sieti. Úspešná je aj bez toho. Má totiž toľko talentu, že žiadny markenting nepotrebuje. Srdcia fanúšikov si získala aj svojimi verejnými vyhláseniami, tým, akou je matkou a ženou.

Zdroj: TASR

Posledné mesiace začala Alicia raziť teóriu, že žena je krásna aj bez mejkapu. Prestala ho úplne používať. Nielen doma, ale na spoločenské podujatia či do televíznych šou. Tridsaťpäťročná umelkyňa je najnovšie koučkou v šou The Voice a aj v televízii vystupuje bez mejkapu.

Zdroj: TASR

Nenalíčená prišla aj na odovzdávanie cien MTV Video Music Awards v Madison Square Garden. Ešte predtým, ako odovzdala cenu, predniesla reč, na ktorú nikto len tak ľahko nezabudne. Urobila tak pri príležitosti 53. výročia od pamätného príhovoru Martina Luthera Kinga Jr. I Have A Dream.

"Možno by sme mali milovať, mali by sme sa viac zaujímať. Stále verím v svoj sen, že všetky ženy a všetci muži si raz budú rovní," povedala. Vyslúžila si standing ovation.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Mejkap

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.