Obrovská párty televízie Markíza. Zábery, ktoré nikde inde neuvidíte

Matthias Settele počas augustových osláv 20. výročia televízie Markíza
Matthias Settele počas augustových osláv 20. výročia televízie Markíza Zdroj: TV Markíza

Markizáci, jej hereckí spolupracovníci a ostatní pozvaní hostia oslávili 20. narodeniny tak, ako sa patrí.

Písal sa 31. august 1996 a na Slovensku začala vysielať prvá súkromná televízia. Markíza sa okamžite stala jednotkou na trhu a tento status si drží dodnes. V stredu oslávila neuveriteľných 20 rokov. Pri príležitosti výnimočných narodenín usporiadala televízia obrovskú párty, ktorej sa zúčastnili nielen súčasné hviezdy televíznej obrazovky, jej zamestnanci, ale aj osobnosti, ktoré v Markíze začínali. Nechýbali ani herci z markizáckych seriálov a známi hudobníci.

Zdroj: TV Markíza

Slávnostný večer nemohol začať bez príhovoru generálneho riaditeľa Markízy Matthiasa Setteleho, ktorý vyzdvihol prácu všetkých zamestnancov pracujúcich s nadšením každý deň. Dokonca si pripravil aj poriadne prekvapenie, keď okolo polnoci vystúpil na pódium a zaspieval pieseň od Franka Sinatru I Did It My Way.

Zdroj: Peter Žákovič

Prvou hudobnou hviezdou večera bol spevák Meky Žbirka, ktorý zaspieval pieseň Tvoj svet je môj, titulnú skladbu seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Nasledovali Peter Nagy, Paľo Habera s kapelou Team, Dara Rolins s fantastickou šou v sprievode tanečníc a tanečníkov zo StreetDance Academy.

Najväčšiu zábavu rozprúdila skupina IMT Smile a na parkete to len tak vrelo. Markizáci, jej hereckí spolupracovníci a ostatní pozvaní hostia tak oslávili 20. narodeniny tak, ako sa patrí.BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Párty

Dôležité udalosti