Ruská modelka sa chváli krivkami: Mám krajší zadok ako Kim Kardashian

Ruská modelka sa chváli krivkami: Mám krajší zadok ako Kim Kardashian
Zdroj: Instagram

Tvrdí, že americká reality hviezda jej nesiaha ani po členky.

Krásna Ruska Anastasia Kvitko sa rozhodla, že bude modelkou. V agentúre jej však povedali, že by mala schudnúť. Ona to odmietla, presťahovala sa do Los Angeles a ponuky práce sa jej len tak hrnú. Dvadsaťdvaročná Anastasia sa môže pochváliť veľkým poprsím a oblým zadkom. Tvrdí, že nemá za sebou žiadnu plastickú operáciu, ale pri pohľade na jej prsia sú ľudia skutočne na pochybách.

O svojom zadku taktiež tvrdí, že jej ho nadelila príroda. Práve vďaka nemu ju prirovnávajú k reality hviezde Kim Kardashian. Anastasia odvážne tvrdí, že ho má rozhodne krajší ako manželka rapera Kanyeho Westa a myslí si, že má perfektné telo bez najmenšej chybičky.

"Mám Kim rada, ale nepáči sa mi, keď ma s ňou porovnávajú. Nesiaha mi totiž ani po členky," povedala Ruska, ktorú na Instagrame sledujú štyri milióny fanúšikov.

"Moje telo je vo forme, moje boky vytrénované, zadok najkrajší a na tvári taktiež nemám plastiku a ona? Každý vie, čo si urobila s pozadím," hovorí kráska.

"Moja popularita stúpa šialenou rýchlosťou, takže je len otázkou času, kedy budem slávnejšia ako Kim," dodáva odvážne a vôbec nie skromne.

Modelka tvrdí, že nemá nič proti ženám, ktoré sa nechajú vylepšiť. "Ak sa niekto cíti šťastnejšie s novým zadkom či nosom, prečo nie?" pýta sa.

Prezradila tiež, že sa stravuje zdravo. Vyhľadáva organickú stravu a neje mäso a ani len kuracinu. "Snažím sa udržiavať fit a rozhodne nepoužívam photoshop.

LOS ANGELES/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti